podpora zdraví

 

      Každá nemoc je nervonováhou v energetickém systému člověka. Pokud se chceme skutečně uzdravit je potřeba obnovit průchod energie v našem organizmu a zároveň pochopit příčiny, které tuto disharmonii způsobily.

 

 

 

nabízím

Energetická harmonizace - zprůchodnění (čaker) - celého energetického systému, navýšení vibrací

a očista morfogenetického těla.

Konfigurace čaker pro 5 dimenzi.

 

Mistrovská zasvěcení - pro své klienty, kteří absolvují proces harmonizace a navýšení vibrací, nabízím zasvěcení do třetího a čtvrtého stupně Shambally 1024, 2002, 3110, 12D, 6300, Boží pečeti, Svatého grálu a Tachyon reiki.

 

Tachyonová energie - tachyony mají schopnost vnášet řád do chaosu.  Tachyon je klíč k celkovému zdraví. Zlepšuje propojení levé a pravé hemisféry. Má schopnost zpomalovat poškození DNA. Z toho vyplývá, že tachyonová energie má protistárnoucí efekt. Tachyonová energie značně zlepšuje zdraví rostlin, zvířat a lidí.

 

Diagnostika GDV kamerou - GDV kamera umožnuje v průběhu několika minut zdiagnostikovat všechny důležité systémy našeho těla. GDV kamera dokáže najít nedostatky ještě dříve než se projeví na úrovni fyzického těla což umožňuje zaměřit se na prevenci a odstanit nemoc nebo energetickou poruchu dříve než se vůbec projeví.

 

Analýza variability srdeční frekvence (HRV) - pomocí certifikovaného přístroje Max Pulse lze během 3 minut změřit úroveň tělesného a mentálního stresu, který je potenciálním zdrojem našich nemocí. Měření je neinvazivním vyšetřením variability srdeční frekvence (HRV) a kvantitativním hodnocením autonomního nervového systému (ANS) včetně zhodnocení průchodnosti a pružnosti cév (APG).

 

Zapper - likvidace bakterií, parazitů, virů a plísní je základem zdraví našeho těla.

 

Denas-terapie (správně Dens-terapie) - nový způsob diagnostiky, prevence a léčby širokého spektra nemocí - biorezonančním působením na reflexní body a zóny těla. Denas-terapie je spojením výdobytků moderní vědy a staletých zkušeností čínské medicíny.

 

Zelené potraviny - jsou přirozené živé potraviny na hranici potravinových doplňků a normálních potravin s léčebně preventivním účinkem na lidské tělo. Nutričně organismus sytí a čistí, snaží se obnovovat rovnováhu v lidském organismu a tím navracet přirozenou obranyschopnost. Zelené potraviny se mohou skládat z různých obvykle navzájem se doplňujících složek:

Chlorella Pyrenoidosa

 

Chlorella je mikroskopická, sladkovodní řasa žijící na zemi milióny let. Pro svůj vysoký obsah kvalitních živin se řadí mezi tzv. superpotraviny a mluví se o ní jako o potravině budoucnosti. Důležité látky v řase Chlorella Pyrenoidosa:

 

  • vitamíny

  • přírodní beta karoten

  • rostlinné bílkoviny

  • CGF (Chlorella růstový faktor) - zajišťuje rychlou obnovu poškozených buněk

 

Mladý ječmen

je vyráběn z mladých výhonků ječmene. Je maximálně šetrně zpracován, aby se všechny enzymy dostaly pokud možno neporušené až ke konzumentovi. Důležité látky v mladém ječmeni:

  • minerály (draslík, vápník, hořčík, fosfor, zinek a měď)

  • aminokyseliny

  • antioxidanty (superoxid dismutáza, chlorofyl)

  • enzymy (superoxid dismutáza, kataláza, oxidáza, cytochrom)

Rostlinné hormony mladého ječmene příznivě působí na člověka, protože ječmen je obsahuje ve formě dobře stravitelné lidským organismem.

 

Flavonoidy - antioxidanty

Jsou aktivní přírodní substance – základ imunitních systémů rostlin. Přenesené do vašeho organizmu plní podobnou ochrannou funkci a ještě předtím regenerují. Mají antioxidační vlastnosti.

Jsou nejsilnější skupinou antioxidantů!

Zdrojem největšího objemu a největší kvality flavonoidů jsou ekologicky pěstované ovoce a zelenina tmavé barvy.

Přirozený koncentrát ovocně-zeleninové výživy regeneruje a radikálně omlazuje organizmus zevnitř a tím dává zdraví na dlouhá léta.